Auto skup

Nasz Auto Skup


Jesteśmy firmą z tradycjami. Nasze doświadczenie łączymy z nowoczesnością, co owocuje świetnymi wynikami w rankingach branżowych. Wciąż się rozwijamy, jednak nie byłoby to możliwe bez Was. Dziękujemy wszystkich naszym obecnym Klientom. Razem idziemy w dobrym kierunku.

Skupujemy samochody od 1994 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie świadczy o rzetelności i dojrzałości w kontakcie z Klientami. Stawiamy na wieloletnią współpracę, stąd też nie skupiamy się na jednorazowej transakcji, ale na tym, abyście Państwo byli zadowoleni z sprzedaży samochodu. Auto Skup to wyzwanie dla nas każdego dnia. Jednak nie traktujemy naszego zajęcia jako pracy – przez lata stworzyliśmy świetną atmosferę, dzięki której skup samochodów stał się dla nas prawdziwą pasją.

Zapraszamy do współpracy. Jako nieliczni jesteśmy mobilni, co oznacza, że przyjedziemy do Ciebie z gotówką. Zapewniamy jednocześnie miłą obsługę i fachowość – zarówno przed, jak i po zawarciu umowy. Wypełnij formularz lub zostaw nam swój numer telefonu. Spotkajmy się.

Obrońców Stalingradu 41
45-594
Opole
+48 601-620-621
skup@skupaut.pl
Kupimy każde auto. Płacimy najwięcej za samochody.

Nasza historia


Nasz Skup Aut powstał w 1994 roku. Od tego czasu zdążyliśmy się wiele nauczyć i poznać naszych Klientów. To właśnie doświadczenie, w połączeniu z rzetelnością gwarantują finalny sukces. Odebraliśmy w tym czasie wiele branżowych nagród oraz usłyszeliśmy wiele ciepłych słów o firmie – to napędza nas, abyśmy byli jeszcze lepsi dla Was.

Nie boimy się technologicznych wyzwań. Jesteśmy mobilni i prężnie działamy w sieci, dzięki czemu możemy skontaktować się i ustalić warunki będąc setki kilometrów od siebie. Co trzeci Klient wybiera możliwość sprzedaży auta u siebie na podwórku lub parkingu. Nowoczesność i otwartość na potrzeby Klienta świadczy o naszym rozwoju.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!